Запрошуємо до участі у дебатному турнірі!

28 бер. 2018
Запрошуємо до участі у дебатному турнірі!

Дебатний клуб КЗО «СБШ № 23» запрошує учнів 7-11 класів школи взяти участь у Відкритому дебатному турнірі «DEBATE-2018».

Турнір відбудеться  10-11 травня.

У багатьох країнах світу технологія дебатів вже тривалий час є невід’ємною складовою навчального процесу саме через те, що  дебати формують компетентності, необхідні для комфортного життя в сучасному світі.

У рамках турніру його учасники  ознайомляться з міжнародними форматами дебатів, вдосконалять свої знання про демократичні цінності, права і свободи громадян та будуть навчатися ефективній взаємодії через дебати.​

Одним із основних завдань турніру є оволодіння учнями навичок переконливої аргументації та набуття досвіду участі у дискусії. У ході дебатного турніру кожна команда готова розглядати проблему з протилежних позицій, вчиться враховувати різні погляди та інтереси, що сприяє глибокому розумінню теми та вмінню працювати з інформацією. Навчання через дебати дозволяє розвивати у школярів навички критичного мислення та формувати активну громадянську позицію.

ФОРМАТИ ВІДКРИТОГО ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ DEBATE 2018

Старша ліга – 9-11 класи:

- Україномовний трек – німецький формат «Молодь дебатує»;

- Англомовний трек – Всесвітній формат шкільних дебатів.

Молодша ліга – 7-9 класи:

- Україномовний трек: Формат Карла Поппера.

Для всіх новачків проводяться тренування в понеділок та середу після 7-го уроку в 53 та 54 кабінеті.

Реєстрація триватиме до 20 квітня 2018 року.

Прізвище, імя

клас

Формат, трек

Заявки подавати в письмовому вигляді Соколовій-Форкавець Юлії Юріївні (каб. 22) або Нетьосовій Світлані Феліксівні (учительська).