Диплом конкурсу «MAGIC STARS OF PARIS»

27 бер. 2018
Вітаємо лауреатів конкурсу «MAGIC STARS OF PARIS»

Ідея проведення в Європі міжнародних конкурсів дитячої, юнацької та молодіжної творчості на дистанції відкрила нові можливості для багатьох творчих колективів та окремих виконавців. Виступи можуть побачити мільйони глядачів і професійних агентств не тільки з Європи, але і з інших країн і континентів.

Основна мета міжнародного конкурсу - підтримка та визначення талановитих дітей, молоді та професійних колективів, відзначення їх майстерності і професіоналізму. Дані конкурси проводяться в заочній формі - по відеозаписах.

Учні школи № 23 Алексюк Костянтин (6-В клас), Уткін Дмитро (3-В) і Дудукін Давид (майбутній наш першокласник) взяли участь у конкурсі INTERNATIONAL COMPETITION «MAGIC STARS OF PARIS», який проводився у січні 2018 року, і отримали диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Інструментальний жанр».

EURO MEDIA STAR GROUP ™ відкриває для всіх творчих людей нові творчі рубежі в Європі!