Зустріч з викладачами НТУ "Дніпровська політехніка"

15 лют. 2018
Зустріч з викладачами НТУ "Дніпровська політехніка"

Сьогодні учні 10-11 класів школи № 23 зустрілися з викладачами Національного технічного університету "Дніпровська політехніка" (колишній гірничий університет). У профорієнтаційній зустрічі взяли участь ректор, академік НАН України Геннадій Григорович Півняк, проректор з навчальної роботи Юрій Тимофійович Фоменко, декан факультету інформаційних технологій Михайло Олександрович Алексєєв, декан факультету менеджменту Артем Володимирович Бардась, завідувачка кафедри обліку та аудиту Марина Сергіївна Пашкевич, декан юридичного факультету Сергій Вікторович Грищак, завідувач кафедри історії і політичної теорії Геннадій Леонідович Первий та директор Центру моніторингу знань та тестування Микола Миколайович Одновол.