День Безпечного Інтернету

8 лют. 2018
День Безпечного Інтернету в школі 23

7 лютого з нагоди Дня Безпечного Інтернету SID 2018 у нашій школі №23 (м. Дніпро) відбувся виховний захід до Дня безпечного Інтернету під гаслом «Навчайся, змінюйся, створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

Учні 8-11 класів відзначили цей день разом зі всім світом, приєднавшись до онлайн-уроку в системі Cisco Webex https://www.netacad.com/ru/web/self-enroll/course-617530. Після онлайн-уроку в системі Cisco Webex виконали контрольну роботу «Перевірка знань з основ Кібербезпеки».