Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Привітання з Новим роком у ОКЛ ім. Мечникова

29 груд. 2017
Привітання з Новим роком у ОКЛ ім. Мечникова

27 грудня учні нашої школи мали змогу привітати з прийдешнім Новим роком бійців АТО, які проходять лікування в обласній лікарні ім. Мечникова, та медичних працівників закладу. Діти подарували масу позитивних емоцій, а також пряники з побажаннями миру і власноруч виготовлені листівки. Ксенія Толубаєва виконала новорічну пісню, а учні 9-А подарували чудовий  танок. Директор школи № 23 Наталія Анатоліївна  Квятковська подякувала бійцям та лікарям за мир над головою і побажала, щоб 2018 став роком перемоги. Слава Україні!