Фінал проекту«Молодь дебатує»

13 груд. 2017
Остапенко Анна взяла участь у фіналі проекту«Молодь дебатує»

Учениця 11-Б класу Остапенко Анна увійшла до складу делегації учнів нашого міста – учасників проекту«Молодь дебатує», що були присутні на турнірі  у Харкові 9-10 грудня 2017 року.

Турнір пройшов на базі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.  Він складався з півфінальної та фінальної гри, в якій переміг дніпровець Максим Чеботарьов. Остапенко Анна була включена до складу журі в ролі «дзвіночка» (тайм-спікера).

За підсумками проекту всі його учасники були нагороджені сертифікатами. Подяки отримали тренерка  Нетьосова С.Ф., заступник директора з НВР Соколова-Форкавець Ю.Ю. За сприяння проекту в організації та проведенні проекту подякою нагороджена директорка нашої школи Квятковська Н.А.