Урочистий захід, присвячений Дню Гідності та Свободи

21 лист. 2017
Урочистий захід, присвячений Дню Гідності та Свободи

Сьогодні в актовій залі школи відбувся захід, присвячений Дню Гідності та Свободи. У гости до нас приїхали бійці 53 окремої механізованої бригади. У дарунок їм ми передали  328 тортиків, перемазаних згущеним молоком, а також чай, каву, печиво, варення, цукерки, малюнки, обереги та листи. У цей день командир військової частини Грузевич О.С. нагородив Подяками за неоціненний вклад та надання матеріальної допомоги у розвиток та підтримку боєздатності підрозділів артилерії бригадної артилерійської групи: директора школи Квятковську Наталію Анатоліївну, педагога-організатора Шинкаренко Олену Євгеніївну, заступника директора з виховної роботи Соколову-Форкавець Юлію Юріївну, рій "Сокіл" нашої школи, Кравченко Тетяну Володимирівну та учнів і батьків 1-Б класу, Візир Аліну Василівну та учнів і батьків 2-Б класу, Солодовник Галину Анатоліївну та учнів і батьків 4-Б, Терещенко Наталю Валентинівну та учнів і батьків 4-В, Нечай Тетяну Олександрівну та учнів і батьків 8-Ф, Соколюк Любов Федорівну та учнів і батьків 9-А класу.