Відкриття шкільного етапу гри "Сокіл" ("Джура")

25 вер. 2017
25.09.17 відбулося відкриття шкільного етапу гри "Сокіл" ("Джура")

Сьогодні на подвір'ї школи відбулося неабияке свято! Ми відкрили шкільний етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") - 2018.  На відкриттті були присутні почесні гості: керівник зразкової школи національного бойового мистецтва "Спас-Штурм" - Геннадій Михайлович Поляков, учасник АТО, офіцер, начальник відділу КП "Патріот" - Станіслав Демиденко. Після відкриття уже провели перші змагання: "Впоряд", "Стрільба" - для 8-9-х класів, "Дартс" - для 5-7. І вже є перші переможці - у конкурсі "Стрільба" класи розподілилися наступним чином: І місце 9-Б, ІІ - 9-А, ІІІ - 9-В клас. У конкурсі "Дартс" - І місце - 5-В, ІІ - 5-А, ІІІ- 7-Б клас. Бажаємо командам успіху і перемоги!