Співпраця з Україно-німецьким центром від Гете інституту при Гірничій Академії

15 лют. 2013
Інтерактивне заняття до центру з теми «Essen» для учнів 10-х класів

Спеціалізована багатопрофільна школа з поглибленним вивченням англійської мови № 23 також приділяє увагу вивченню другої іноземної мови – німецької.

У КЗО СБШ № 23 склалися теплі стосунки з Україно-німецьким центром від Гете інституту при Гірничій Академії. На базі центру проходять різноманітні заходи, на які центр запрошує учнів та вчителів 23-ї школи.

Всі ці заходи спрямовані на підтримку співробітництва з представниками Німеччини та поширення культурної спадщини країни мова якої вивчається.

8 лютого 2013 року учні 10-х класів були запрошені на інтерактивне заняття до центру з теми: «Essen». Головною метою була активізація лексики за темою «Essen», та посилення мотивації до навчання та наближення учнів до мовного осередку.

Заняття проходило у затишній, теплій атмосфері з використанням інноваційних технологій. Учні отримали задоволення від уроку. На згадку про цю подію учні отримали невеличкі подарунки.

Безумовно, співпраця з цим центром носить довгостроковий характер.

Групова робота зацікавила учнів.

Викладач центру володіє новітніми методиками викладання.