Виставка “ Освіта в Канаді 2013”

14 лют. 2013
26 лютого 2013 року на базі нашої школи пройде виставка "Освіта в Канаді". Запрошуються учні, їх батьки, представники освітніх закладів та всі бажаючі.

Виставка “ Освіта в Канаді 2013

26.02.2013Дніпропетровськ.

Виставка “ Освіта в Канаді 2013 – ексклюзивна подія,вдруге організована Посольством Канади в Україні.

Учасниками виставки "Освіта в Канаді"є 25 провідних канадських університетів, коледжів, шкіл та мовних закладів, що пропонують найширший спектр освітніх ступенів з міжнародним визнанням, якість програм яких визнана урядом Канади.

Відвідати виставку запрошуються учні шкіл та їх батьки, представники освітніх закладів та усі бажаючі дізнатись про освітні можливості в Канаді.

Гості виставки матимуть унікальну можливість ознайомитись з системою освіти Канади, отримати індивідуальні консультації та поради від представників канадських учбових закладів і співробітниківПосольства Канади.

Під час роботи виставки, зареєстровані відвідувачі матимуть ексклюзивну нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства та дізнатись проумови отримання дозволу на навчання, вимоги до оформлення документів для подачі у візовий відділ, можливості працевлаштування для студентів та ін. Семінар відбудеться у Києві, Харкові та Дніпропетровську.

Протягом роботи виставки гості виставки матимуть можливість відвідати 20-хвилинний відео-семінар«Освітні можливості Канади». Відео-семінарнадасть важливуінформаціюстосовноКанади, їїсистемиосвіти, переваг та специфікиотриманняосвіти вКанаді. Вхід на відео-семінар за запрошенням на виставку.

Відвідування виставки та Візового семінару - тільки за умови попередньої реєстрації.

Дізнатись розклад роботи виставки, перелік канадськихучбових закладів та зареєструватись на відвідування виставки та візового семінару можна на офіційному сайті виставки www.fair.educanada.com.ua

Організаційний партнер виставки  –групакомпаній «Studentland ТМ».

Акредитація представників засобів масової інформації обов'язкова. Для акредитації на західнеобхідно не пізніше, ніж до 15.00 20.02.2013 подати заявку до маркетингового відділу організаційного партнера виставки групи компаній «StudentlandTM» за  тел.: (067) 916-17-28, або e-mail: [email protected]