Проведення семінару-практикуму для вчителів англійської мови м. Дніпропетровська

8 лют. 2013

08.02.13  КЗО СБШ №23 гостинно зустрічало вчителів іноземних мов шкіл м. Дніпропетровська. Міський методичний центр сумісно з регіональним центром Британського видавництва запропонували проведення семінару-практикуму за темою «Використання інтерактивних технологій як метод формування полікультурної компетентності учнів».

Представники Британського видавництва ознайомили вчителів з новинками науково – методичної літератури яку рекомендовано для застосування у навчальних закладах.

Семінар складався з двох модулів: теоретичного та практичного. Методист МЦ Григор’єва І.В. у вступному слові розповіла про ефективність комунікативно-орієнтованого навчання.

Виступ директора школи Квятковської Н. А. за темою «Формування ключових життєвих компетентностей учнів спеціалізованої школи, які мають стати конкурентоспроможними в умовах соціальних змін.» був дуже змістовним. Квятковська Н.А. продемонструвала механізм психолого-педагогічного супроводу учня, який дозволяє йому реалізуватися  у продуктивній творчій діяльності.

Заступник  директора з НВР  Никифорова О.Г.  у доповіді «Інтерактивна взаємодія учасників освітнього простору – шлях до формування полікультурної компетентності» розповіла про участь школи у міжнародних проектах  та їх роль у підвищенні мотивації учнів до вивчення іноземних мов .

Методист-викладач британського видавництва Гриненко Н.О. провела тренінг  «TeachingSpeaking», який мав за мету покращити рівень методики викладання та озброїти вчителів новими техніками,які сприяють кращому засвоєнню учнями лексико-граматичного матеріалу.

Демонстрація презентацій та учбових фільмів викликала пожвавлення аудиторії . Спілкування на тренінгу, яке відбувалося англійською, що надало вчителям можливість висловити свої думки що до методики викладання. Найактивніші учасники тренінгу були нагороджені цінними призами  - науково-методичною літературою британського видавництва.

Дружня атмосфера, що панувала на семінарі спонукала до спілкування вчителів міста.