Шановним організаторам фестивалю

Шановні організатори фестивалю!

Батьки та діти 1-А класу вдячні Вам за організацію цього чудового заходу. Шкільний фестиваль – це багаторічна традиція, яка можлива лише при злагодженій роботі професійного колективу під керівництвом талановитих людей. На протязі усього фестивалю панувала атмосфера дружелюбності, дбайливого ставлення до дітей, прилучення їх до культури і мистецтва. Наші маленькі  першокласники не просто змогли прийняти участь у конкурсі, а й проявити свій талант.

Що хотілось зазначити - вся підготовка до фестивалю проходила в поза- шкільний час і підготовка до свята не перешкоджала навчальному процесу.

Наші діти змогли себе почувати частиною великої шкільної родини.

Мама - Солдатова Тетяна.