Мої враження від фестивалю

Мені, як мамі, хотілося б висловити свою думку з приводу проведення фестивалю в школі №23. Школа славиться тим, що має свої традиції. Фестиваль- це тільки одна з них. Він дає можливість дітям розкритися, проявити себе. Сором’язливі діти стають сміливішими, у них зникає страх перед аудиторією. Фестиваль об’єднує і дітей, і батьків. Наш класний керівник зуміла організувати репетиції таким чином, щоб вони не  заважали навчальному процесу.

Емоції, враження, радість і командний дух залишаються від фестивалю на довгі роки. Мій старший син закінчив школу у 2013 році і теж навчався у Анни Миколаївни. І досі він пам’ятає свої сценічні костюми і згадує, як готувався до виступу.

Наш клас так загорівся і згуртувався після фестивалю, що батьки вирішили продовжувати разом з класним керівником розвивати творчі здібності дітей. Ми сумісно з дітьми готуємося поставити новорічну казку. Зараз продумуємо костюми, вчимо ролі. І це - чудово!!!!

Мама - Осипенко Катерина.