Класна оцінка

МОЯ РОДИНА - ЦЕ МОЯ СВЯТИНЯ

Для учнів нашого класу фестиваль дитячої творчості – перше випробування, перший вихід на шкільну сцену.

Тема фестивалю – «Моя родина – це моя святиня» - для першокласників дуже близька. Вони знову опинилися в яскравій дитячій казці.

На перших репетиціях дитячі оченята були розгублені, невпевнені, але з кожним тижнем у малечі з’являлась спроможність побороти сором’язливість, хвилювання. З’явився яскравий, дзвінкий, різноголосий дитячий сміх та спів.

Різноплановість сценарію дозволила кожному учневі розкрити свої індивідуальні творчі здібності. Виступ на сцені найрідніших членів родин – дідусів, тіток, мам, сестричок, братів – вселило у дітей сміливість, взаємопідтримку, оптимізм, гордість за родину.

Багато батьків були учасниками перших шкільних фестивалів. Свої почуття, враження, емоції з шкільного життя, вони передали своїм дітям та вселили віру  в необхідність цієї шкільної традиції іншим батькам.

Діти – активні продовжувачі надбань шкільних традицій. Маю надію, що участь у фестивалі допоможе кожній дитині розкрити свої особисті таланти та надбати найкращих загальнолюдських якостей.

Дякую всім батькам за організацію, участь, підтимку перлини шкільного життя – щорічного фестивалю дитячої творчості.

Бажаю дітям щасливого дитинства, а батькам здоров’я, мирного неба, теплого світлого родинного вогнища!

Кравченко Тетяна Володимирівна